s7

AUTO-BLIŹNIAK to CENTRUM SAMOCHODOWE oferujące szeroki wachlarz usług dla każdego właściciela czterech kółek. Działalność usługową rozpoczęliśmy w 2005 roku świadcząc od tego czasu specjalistyczne usługi lakiernicze i motoryzacyjne.

Wraz z rosnącym doświadczeniem i stale podnoszonymi kwalifikacjami, oraz poszarzeniem kadry fachowców do naszej oferty dochodziły kolejne usługi, takie jak: mechanika samochodowa, blacharstwo, lakiernictwo i naprawy estetyczne.

Świadczymy także szeroki zakres usług specjalistycznych: serwis klimatyzacji, wulkanizację, diagnostyka komputerowa i inne.

sbi-3

W dalszych latach naszego istnienia postępował rozwój naszej drugiej i trzeciej siedziby, co umożliwiło nam realizację zamówień nietypowych, takich jak malowanie elementów kompozytowych, czy samochodów wielkotonażowych.

Naszą misją jest zadowolenie naszych klientów wynikające z wysokiej jakości świadczonych usług. Cieszymy się Państwa zaufaniem od wielu lat i stale szukamy najlepszej relacji jakości do ceny.

Obecna powierzchnia sklepowa i warsztatowa to około 600 + 300 metrów kwadratowych dla oddziału Wrocław Kiełczowska, oraz 500 metrów kwadratowych dla oddziału Wrocław Krakowska.

s1

Zapraszamy na zakupy w wygodnych i nowoczesnych salonach. Na miejscu oferujemy szeroki zakres artykułów lakierniczych i motoryzacyjnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka tysięcy produktów, czołowych polskich i światowych producentów.

Profesjonalnie i dokładnie dobierzemy każdy kolor! Zaglądając do naszych sklepów upewnicie się, że doświadczenie zdobyte przez lata gwarantuje najwyższą jakość usług.